loading

Jak możemy
Ci pomóc?

Token 888tron — jest to akcja kryptograficzna wyemitowana na blockchainie TRON. Token jest cyfrowym zasobem firmy 888STARZ.bet.

Tokeny są przyznawane użytkownikom jako nagroda za wszystkie zakłady: wygrane i przegrane. Posiadacze tokenów otrzymują 65% zysków firmy, kalkulacja dokonywana jest co 24 godziny w USDT.

Użytkownicy mogą wypłacić swoje tokeny USDT w dowolnym momencie - nie są wymagane żadne zakłady. Do wypłaty dostępne są następujące portfele kryptograficzne: Tron Link, Klever, Huobi Wallet, TokenPocket, imToken i inne.

Token 888tron ma swoją własną wartość rynkową - można nim handlować na zdecentralizowanych giełdach. Ponadto dla posiadaczy tokenów dostępne są następujące możliwości zarabiania: Yield Farming z 200% APY i prowizjami za dodanie pary walutowej 888/TRX do puli płynności na sunswap.com z 10% APY.

Algorytm smart kontraktu ogranicza maksymalną liczbę tokenów. W sumie można wydobyć nie więcej niż 100 milionów tokenów.

Zawsze możesz sprawdzić koszt tokena na swoim koncie osobistym w zakładce "System nagród" - w sekcji "Szacowany dochód". Liczba tokenów jest ograniczona, a trudność wydobycia stale rośnie.

W efekcie popyt na 888Tron zwiększa jego wartość.

Oficjalne oznaczenie: 888tron

Format: TRC-20 blockchain TRON.

Adres smart kontraktu tokena 888tron: TLvDJcvKJDi3QuHgFbJC6SeTj3UacmtQU3.

888STRAZ.bet nagradza użytkowników tokenami 888tron za postawione zakłady. Ten proces wydobywania kryptowaluty nazywany jest miningiem.

Token jest automatycznie dopisywany do konta gracza w czasie rzeczywistym. Wynik postawionego zakładu nie wpływa na możliwość wydobycia tokena, gracz zawsze otrzymuje tokeny 888tron. Ponadto token można kupić na zdecentralizowanej giełdzie kryptowalut pod linkiem: https://sunswap.com.

Użytkownicy, którzy dodali parę 888/TPX do puli płynności Just Swap i umieścili otrzymany token płynności 888/TRX LP na platformie, są również nagradzani 888tron. Dodanie kryptowaluty do puli płynności w zamian za nagrodę nazywane jest wydobywaniem płynności. Nagroda wynosi 200% APY + oprocentowanie, jeśli dodasz token płynności na naszej platformie.

Wejdź na swoje konto. Aktualną wartość tokena można znaleźć na stronie „System nagród” - w bloku „Szacowany dochód”. Ponadto cenę tokena można znaleźć w sekcji „Staking tokenów 888” na stronie systemu nagród. Przewiń stronę w dół do pozycji „Wartość tokena” - „Cena rynkowa”.

Token jest śledzony przez wszystkie główne agregatory informacji kryptograficznych, na przykład:

Możesz sprzedawać tokeny za pośrednictwem zdecentralizowanego wymiennika kryptograficznego dla waluty Tron (Trx) pod tym linkiem: https://sunswap.com

Szczegółowe instrukcje wymiany znajdują się tutaj: https://justswap.zendesk.com

Otrzymaną kryptowalutę Tron można sprzedać na giełdach kryptowalut dostępnych w Twoim regionie, a następnie wypłacić środki na kartę Visa lub Mastercard.

Tokeny 888tron są przechowywane na Twoim koncie gry 888STARZ.bet. Możesz wypłacić swoje tokeny do dowolnego portfela kryptograficznego obsługującego kryptowalutę TPON, z wyjątkiem giełd. Zalecamy korzystanie z następujących portfeli kryptograficznych:

Na PC:TronLink, Klever (tu będzie link, oprogramowanie jest w fazie tworzenia. Planowana premiera III kwartał 2021), TokenPocket

Na smartfon: TronLink, Klever, TokenPocket, ImToken, MathWallet, HuobiWallet.

Ważne! Pobieraj oprogramowanie portfela tylko z oficjalnych stron. W Internecie jest wiele fałszywych witryn, które zawierają złośliwe oprogramowanie. Jeśli wprowadzisz dane do takiego portfela, mogą one zostać zgubione lub wykorzystane przeciwko Tobie. Możesz stracić pieniądze.

Przed wysłaniem 888tron do portfela upewnij się, że obsługuje on token 888tron. Aby to zrobić, przenieś niewielką liczbę tokenów do tego portfela, aby sprawdzić, czy działa poprawnie.

Po wycofaniu tokenów z platformy 888STARZ.bet nie ponosimy odpowiedzialności za ich pomyślne dotarcie na adres odbiorcy portfel i bezpieczeństwo.

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zasoby były bezpieczne na naszej stronie. Służba bezpieczeństwa sprawdza każdą operację wypłaty z Twojego konta. Gwarantujemy bezpieczeństwo środków na Twoim koncie. Musisz tylko monitorować bezpieczeństwo swojej nazwy użytkownika i hasła. Jesteś bezpośrednio odpowiedzialny za przechowywanie danych osobowych wykorzystywanych przez Ciebie do wejścia na stronę.

Token 888tron działa na blockchainie Tron i może być przesyłany tylko przez tę sieć. Jeśli wyślesz token do innej sieci, zniknie i nie będzie można go przywrócić.

Możesz wymienić token 888tron na kryptowalutę TRX. Najprostszym sposobem jest giełda kryptowalut Just Swap.io. Wypłać środki z naszej strony internetowej do swojego portfela Tron Link, przejdź do Just Swap. Wybierz sekcję swap: jako oryginalną walutę wybierz 888tron (888), jako walutę wymiany Tron (TRX), kliknij przycisk Swap.

Możesz to zrobić już teraz! Wejdź na naszą stronę internetową https://888tron.com i aktywuj na swoim koncie e-portfel. Kliknij przycisk „Doładuj saldo” i dodaj wymaganą liczbę tokenów do serwisu. Wybierz dowolną grę i postaw zakłady. Wkrótce token 888 będzie dostępny jako waluta gry na 888starz.bet i kilku innych stronach do obstawiania zakładów.

Mining to proces otrzymywania tokenów jako nagrody za postawione zakłady. Na naszej stronie możesz wydobywać tokeny, stawiając zakłady w kasynie. W przypadku zakładów na wydarzenia sportowe tokeny są przyznawane ręcznie według uznania SB. W pozostałych przypadkach tokeny są automatycznie zasilane wartościami ułamkowymi na Twoje konto. Aktualnie, aby otrzymać 1 token musisz postawić zakłady na kwotę co najmniej $97. Każdy zakład przynosi część tokena, niezależnie od wyniku.

Obecnie trzeba postawić zakłas na sumę nie mniejszą niż $97, aby otrzymać 1 token. Z każdym wydobytym tokenem wzrasta trudność miningu. Śledź zmiany w kosztach wydobycia na naszej stronie internetowej w sekcji „System nagród”.

Trudność miningu rośnie z każdym wydobytym tokenem. Miesiąc temu wydobycie tokena było łatwiejsze, w kolejnym miesiącu wydobycie tokena będzie trudniejsze niż obecnie.

Ilość tokenów jest ograniczona smart kontraktem na 100 mln tokenów. W przyszłości token może być używany jako waluta gry na platformie 888STARZ.bet. Utracone tokeny zostaną dodane do wspólnej puli wydobywczej.

Możesz kupić 888tron na zdecentralizowanej giełdzie JustSwap. Aby to zrobić, przejdź do sekcji „System nagród” i kliknij przycisk „Kup tokeny”.

Lub przejdź do zdecentralizowanego wymiennika i kup tam tokeny: https://sunswap.com/

W przypadku zakładów na wydarzenia sportowe tokeny 888tron są przyznawane co miesiąc w trybie ręcznym według uznania firmy.

Staking to narzędzie do pasywnego zarabiania na przechowywaniu kryptowalut i sposób na zapewnienie operacyjności sieci blockchain. Stakowanie wiąże się z otrzymaniem nagrody za przechowywanie tokenów, wielkość nagrody zależy od ich liczby.

Staking można porównać do depozytu bankowego o określonym procencie. Pomimo podobieństwa z depozytem bankowym, jest też różnica: obstawianie 888tron nie pociąga za sobą ukrytych opłat i dodatkowych kosztów za przechowywanie. Główny wymóg dla właściciela tokenów: utrzymanie udziału kryptowalutowego na koncie. Im więcej tokenów na koncie i im dłużej będą na nim „zamrożone”, tym większa będzie nagroda.

Kiedy token 888tron trafi na twoje konto, zostanie on automatycznie zamrożony. Zamrożone tokeny przynoszą Ci część przychodów platformy (dystrybucja nagród). Przychody netto platformy są obliczane automatycznie zgodnie ze smart kontraktem z całkowitego GGR platformy. Jest dystrybuowany co 24 godziny o godzinie 15:00 (15:00) GMT + 3 w kryptowalucie USDT na TRC-20 Blockchain, proporcjonalnie do wszystkich tokenów, które są obstawiane w momencie dystrybucji. Nagrody są dostępne do wypłaty w dowolnym momencie bez konieczności stawiania zakładów. Rozdzielone przychody i wypłaty są śledzone przez smart kontrakty i przechowywane w blockchainie Tron.

Obecnie roczna stopa procentowa dla stakingu na naszej stronie wynosi 29.71% w USDT. Co miesiąc zmienia się wielkość puli nagród, a wraz z nią zmienia się procent rocznego zysku: zarówno w górę, jak i w dół.

Nagrody za obstawianie są wypłacane raz dziennie o godzinie 15:00 GMT +3 za pośrednictwem smart kontraktu. Nagroda jest wypłacana w kryptowalucie USDT na saldo Twojego konta w sekcji „System nagród” na stronie 888starz.bet .

Wysokość nagrody jest łatwa do obliczenia: należy podzielić kwotę dziennej nagrody przez liczbę aktualnie obstawionych tokenów i pomnożyć przez liczbę tokenów na saldzie..

Fundusz nagród to konto, na którym przechowywane są wpływy netto platformy 888STARZ.bet za okres sprawozdawczy, które zostaną rozdzielone pomiędzy wszystkich posiadaczy 888tron, którzy zamrozili tokeny 888 lub tokeny płynności 888/TRX LP na platformie. Fundusz nagród tworzony jest ze wszystkich środków utraconych przez naszych graczy w ciągu miesiąca od 15 do 15 dnia miesiąca. Formuła obliczania Funduszu nagród: Zysk netto platformy - 40% na opłaty reklamowe - 25% prowizji administratora - podatki - opłaty za oprogramowanie firm trzecich.

Każdego 15 dnia miesiąca o godzinie 15:00 (GMT + 3) wielkość funduszu nagród jest ustalana za pomocą inteligentnego kontraktu w kryptoudziale USDT TRC-20, który jest odpowiednikiem dolara amerykańskiego z kursem wymiany 1:1. Każdego dnia Fundusz nagród jest rozdzielany w równych częściach na konta wszystkich użytkowników, którzy zamrozili tokeny 888tron i tokeny płynności na platformie, proporcjonalnie do ich liczby.

Otrzymana nagroda jest dostępna do wypłaty w dowolnym momencie bez konieczności obrotu. Rozdzielone wpływy, płatności i inne dane są śledzone i przechowywane w łańcuchu bloków Tron. Obecny zysk w USDT na jeden token wynosi 29.71%. USDT można łatwo wymienić na dowolną walutę fiducjarną za pośrednictwem giełd kryptograficznych lub wymienników dostępnych w Twoim kraju.

Tokeny 888 są automatycznie przyznawane graczom za postawione zakłady, niezależnie od wyniku. Ponadto 888tron można kupić na JustSwap i wpłacać tokeny na platformie 888STARZ.bet.

Tak. Aby to zrobić, wypłać nagrodę do swojego portfela Tron. Przejdź do sekcji „System nagród”. W bloku „Mój dochód” kliknij przycisk „Wypłać”, wprowadź kwotę wypłaty oraz adres portfela. Następnie przejdź do 888STARZ.bet i w sekcji „Depozyt” wybierz metodę wpłaty Theatre TRC-20, następnie wprowadź żądaną kwotę wpłaty. W ten sposób pieniądze trafią na saldo główne Twojego konta. Gotowe, teraz możesz obstawiać zakłady za nagrody.

Przelew wynagrodzenia odbywa się w ciągu kilku minut od momentu złożenia żądania wypłaty w sekcji „System nagród”.

Wysokość nagrody, którą otrzymasz, zależy od całkowitej liczby tokenów w stakingu oraz wielkości puli nagród w bieżącym okresie. Obie te wielkości są dynamiczne.

Obecnie możesz wypłacić nagrodę do portfela Tron, a następnie przejść do JustSwap, wymienić USDT na kryptowalutę TRX. Następnie za pomocą kryptowaluty TRX możesz kupić tokeny 888tron i dokonać przelewu na swoje saldo z portfela.

Yield farming to sposób zarabiania tokenów 888Tron za dodanie pary handlowej 888 / TPX do puli płynności zdecentralizowanej usługi wymiany sunswap.com. Aby zapewnić płynność, platforma 888starz.bet dodaje nagrody w postaci tokenów na Twoje konto co 24 godziny.

Wysokość wynagrodzenia za yield farming wynosi 200% APY. Może się ona zmieniać. Aktualną kwotę APY można sprawdzić na naszej stronie internetowej w sekcji „System nagród”. Zapewniając płynność, otrzymujesz token płynności 888 / TPX LP, który możesz obstawić na platformie i otrzymywać codzienne wypłaty nagród.

Ponadto każda operacja wymiany na JustSwap przynosi dodatkowe nagrody z tytułu naliczonej prowizji. Wysokość prowizji wynosi 0,3%, płatności są naliczane natychmiastowo wszystkim użytkownikom, którzy dostarczyli płynność, proporcjonalnie do kwoty środków zdeponowanych w puli płynności. Średni zwrot z pobieranych prowizji wynosi 10% APY.

APY — wyrażona w procentach kwota dochodu, który otrzymasz w ciągu roku, za każdy token wniesiony do puli płynności.

Nagroda za zapewnienie płynności jest wypłacana na Twoje konto do gry w sekcji „System nagród” na stronie 888starz.bet - w postaci tokenów 888tron do uzupełnienia puli płynności w zdecentralizowanym wymienniku kryptowalut sunswap.com. W tej chwili nagroda wynosi 229.71% APY za każdy token wniesiony do puli płynności.

Nagroda za farming jest wypłacana raz dziennie za pośrednictwem smart kontraktu, nagroda jest przekazywana na saldo Twojego konta w sekcji „System nagród” na stronie 888starz.bet.

Płynność to popyt na aktywa na rynku, wskaźnik tego, jak szybko można je kupić lub sprzedać po cenach rynkowych. Pula płynności DeFi sunswap.com to repozytorium, w którym uczestnicy deponują różne pary tokenów TRC-20, aby wspólnie zapewnić wystarczającą płynność wszystkim, którzy chcą dokonać wymiany kryptowaluty jednego tokena na drugi.

Repozytorium tokenów działa na podstawie zdecentralizowanego smart kontraktu, dzięki czemu uczestnicy rynku mogą pracować bez pośredników i otrzymywać nagrody za zapewnienie płynności, tak jak robią to krypto-giełdy.

Za zapewnienie płynności otrzymujesz nagrodę w wysokości 200% APY za każdy token wniesiony do puli płynności na JustSwap. Wystarczy wpłacić token 888 sparowany z TRX do puli płynności https://sunswap.com

Aktualną kwotę APY można sprawdzić na naszej stronie internetowej w sekcji „System nagród”.

Po dodaniu pary kryptowalut 888Tron/TRX do puli płynności, dostawca otrzymuje specjalne tokeny płynności 888/TPX LP, odzwierciedlające liczbę zdeponowanych tokenów. Adres tokena płynności: TAQHtyaFeQHqLNd6sNsq1JzXcDrURseyk6

Otrzymane tokeny płynności muszą być zdeponowane na platformie 888STARZ.bet w sekcji „System nagród”. Zdeponowane tokeny płynności zostaną nagrodzone w tokenach 888Tron. Ten proces osiągania zysku nazywa się Yield Farming.

Należy zauważyć, że tokeny płynności zdeponowane na platformie 888STARZ.bet uczestniczą w otrzymywaniu wypłacanych codziennych nagród. Dodatkowo przy każdej operacji wymiany na JustSwap otrzymujesz dodatkową nagrodę w postaci naliczonej prowizji. Wielkość prowizji wynosi 0.3% od kwoty transakcji wymiany. Prowizja ta jest rozdzielana pomiędzy wszystkich członków puli, proporcjonalnie do kwoty środków zdeponowanych w puli i jest pobierana natychmiast. Średni zwrot z pobranych prowizji wynosi 10% APY.

Jeśli dostawca chce zwrócić zainwestowane środki z puli (wraz z naliczonym przychodem), musi „spalić” tokeny płynności, zwracając je z powrotem do zdecentralizowanego wymiennika JustSwap.

Za zapewnienie płynności, automatycznie otrzymujesz prowizję w wysokości 0,3% za każdą operację wymiany kryptowalut w czasie rzeczywistym. Średnia dochodowość to 10% rocznie w USDT, zależy ona od ilości środków wniesionych przez posiadacza tokena do puli płynności, a także od wolumenu handlu tokenami.

Prowizja jest wypłacana na Twój portfel po "spaleniu" tokena płynności. Natychmiast po wypłacie tokenów z puli płynności, prowizja zostanie automatycznie zaksięgowana na portfelu Tron, z którego aktualnie korzystasz.

Kwota naliczonej nagrody za zapewnienie płynności jest wyświetlana na JustSwap po "spaleniu" tokenów płynności.

Obecnie wykorzystanie tokenów płynności jako waluty gry lub ich sprzedaż nie są możliwe.

Tokeny płynności 888/TRX LP można zdobyć tylko poprzez dodanie pary 888/TRX LP do JustSwap.

Aby zobaczyć tokeny płynności, wejdź do swojego portfela, dodaj token 888/TRX LP do listy swoich tokenów, po czym dane będą wyświetlać się poprawnie. Następnie przejdź do listy tokenów.

Adres tokena płynności: TAQHtyaFeQHqLNd6sNsq1JzXcDrURseyk6, ale w tej chwili nie można go dodać do portfela. Zespół 888starz współpracuje z Fundacją Tron, aby rozwiązać ten problem.

Aby dodać token płynności, musisz kliknąć link: https://sunswap.com/?tokenAddress=TLvDJcvKJDi3QuHgFbJC6SeTj3UacmtQU3.

Wypłać swoje tokeny płynności ze strony https://888starz.bet. Aby to zrobić, zaloguj się na swoje konto, przejdź do sekcji „System nagród” i kliknij przycisk „Wypłać 888/TRX LP”. W wyświetlonym oknie musisz wpisać ilość tokenów płynności, którą chcesz przelać do swojego portfela Tron. Następnie wejdź na stronę JustSwap za pomocą tego linku: https://sunswap.com/?tokenAddress=TLvDJcvKJDi3QuHgFbJC6SeTj3UacmtQU3

Aktywuj swój portfel.

  1. W sekcji „Pula” w zakładce „Twoja płynność” znajdź pulę par handlowych, które chcesz usunąć z puli płynności i kliknij „Usuń”.
  2. Wybierz ilość płynności, którą chcesz usunąć, a następnie kliknij „Usuń”.
  3. Kliknij „Potwierdź usunięcie” w oknie potwierdzenia.
  4. Aby wypłacić środki z puli płynności, musisz potwierdzić czynność w swoim portfelu. Kliknij „Akceptuj” w wyskakującym oknie „Poproś o podpis”.
  5. Wyskakujące okienko pokazuje, że transakcja usunięcia płynności została zakończona.
  6. Zobaczysz, że płynność została pomyślnie usunięta, gdy w prawym górnym rogu pojawi się napis „Potwierdzono”.
  7. Możesz również przeczytać instrukcje na stronie internetowej https://justswap.zendesk.com.

Do udanego bezpłatnego transferu lub wymiany potrzebujesz Energii i Punktów Przepustowości Sieci. Punkty Przepustowości Sieci przyznawane są bezpłatnie co 24 godziny w ilości 5000. To wystarcza na 15-20 transakcji dziennie.

W sieci Tron nie ma darmowej Energii. Możesz uzyskać Energię, zamrażając swój Trx w e-portfelu. Ważne: po zamrożeniu Trx będzie niedostępny dla transakcji przez 72 godziny. Jeśli nie chcesz zamrażać Trx, prowizja za Energię zostanie potrącona z salda w formie Trx. Zawsze możesz sprawdzić koszt Energii i Przepustowości na oficjalnej stronie internetowej: https://tronstation.io/calculator.

Historię wszystkich transakcji można znaleźć w portfelu kryptograficznym. Ponadto możesz skorzystać z przeglądarki internetowej transakcji blockchain w sieci https://tronscan.io. W polu wyszukiwania wpisz adres swojego portfela i kliknij zakładkę „Transakcje”.

Krok pierwszy: otwórz eksplorator łańcucha bloków TRONSCAN: https://tronscan.org

Krok drugi: wprowadź adres konta i kliknij Szukaj

Krok trzeci: kliknij na opublikowane umowy

Możesz również sprawdzić tę informację na stronie:

  • - Salda tokenów: Ta sekcja wyświetla nazwę, całkowitą kwotę, rodzaj i saldo każdego tokena przechowywanego pod danym adresem.
  • - Przelewy: Ta sekcja wyświetla wartość skrótu, status, wynik, wysokość bloku, adres nadawcy i odbiorcy każdej transmisji pod adresem.
  • - Transakcje: oprócz podstawowych informacji, użytkownicy mogą zobaczyć typ kontraktu, koszt pasma i energii przy każdej transakcji.

Tronscan ( https://tronscan.org ) to popularna usługa do monitorowania transakcji na sieć blockchain Tron. Korzystanie z tej strony jest całkowicie bezpieczne. Pomimo tego, że każdy użytkownik witryny może zobaczyć Twoje transakcje i saldo, informacje podane na stronie nie zapewniają dostępu do Twojego portfela.

Hash transakcji to unikalny identyfikator przekazu pieniężnego w sieci blockchain. Jest potrzebny do wyszukiwania i śledzenia transakcji, określania ich statusu.

Okno wyskakuje, żeby potwierdzić operację przeniesienia środków kryptograficznych z portfela.

Aby uzupełnić saldo tokenami należy wejść do sekcji „System nagród” i kliknąć przycisk „Wpłać tokeny”. Skopiuj adres portfela, aby doładować konto. Ze swojego portfela Tron musisz dokonać transferu tokenów 888tron na ten adres.

Aby uniknąć błędu podczas uzupełniania konta tokenami, skopiuj numer swojego portfela i wklej go w pole do przelewu w swoim portfelu. Możesz również skorzystać ze skanera kodów QR w swoim portfelu, wtedy adres zostanie wskazany automatycznie. Zachowaj ostrożność, ponieważ technicznie niemożliwe jest anulowanie transakcji po jej potwierdzeniu przez sieć.

Przy doładowaniu tokenami 888Tron klient płaci prowizję za transfer.

Aby złożyć wniosek o wypłatę tokenów, zaloguj się na swoje konto na naszej stronie internetowej. Następnie przejdź do sekcji „System nagród” i kliknij przycisk „Wypłać tokeny”. W wyskakującym okienku wpisz ilość tokenów, które chciałbyś wypłacić z serwisu. Po wypełnieniu wniosku zobaczysz licznik, który będzie odliczał 24 godziny od momentu złożenia wniosku do pełnego rozpatrzenia Twojej prośby o wypłatę tokenów ze strony. Po 24 godzinach kliknij przycisk wypłaty, wprowadź adres swojego portfela i potwierdź transakcję.

W sekcji „System nagród” złożyłeś wniosek o wypłatę tokenów. Po wypełnieniu wniosku na przycisku „Wypłać tokeny” pojawia się timer, który odlicza dokładnie 24 godziny od momentu złożenia wniosku o wypłatę tokenów.

Aby uniknąć błędów podczas przetwarzania wypłaty nagród, skopiuj swój numer portfela i wklej go w polu wypłaty. Zachowaj ostrożność, ponieważ technicznie niemożliwe jest cofnięcie transakcji po jej potwierdzeniu przez sieć.

Jeśli popełniłeś błąd podczas wpisywania numeru portfela, zwrot tokenów jest niemożliwy. Jeśli wpisałeś adres prawdziwego portfela, zostaną do niego wysłane tokeny. Jeśli znasz adresata, możesz skontaktować się z nim w celu zwrotu tokenów. W sieci blockchain nie ma technicznej możliwości anulowania transakcji po jej potwierdzeniu.

Aby zobaczyć hash transakcji, musisz podać swój portfel, kliknąć adres portfela. W wyświetlonym oknie możesz zobaczyć wszystkie transakcje. Kliknij na przelew, który Cię interesuje, aby zobaczyć szczegóły.

Po przetworzeniu wypłaty tokenów ze strony, w ciągu kilku minut trafiają one do portfela, którego adres wprowadziłeś podczas składania wniosku o wypłatę. Aby nie popełnić błędu podczas sporządzania wypłaty tokenów, skopiuj swój numer portfela i wklej go w pole wypłaty.

Zachowaj ostrożność, ponieważ niemożliwe jest anulowanie transakcji po jej potwierdzeniu przez sieć ze względu na techniczne cechy systemu blockchain. Aby sprawdzić poprawność operacji, wejdź na stronę https://tronscan.org i podaj adres swojego portfela. Kliknij przycisk „Transakcje”.

W przypadku wypłaty tokenów lub nagród prowizja za transfer jest opłacana przez 888STARZ.

Aby uniknąć błędu podczas przetwarzania wypłaty tokena, skopiuj numer swojego portfela i wklej go w polu wypłaty. Uwaga: technicznie niemożliwe jest anulowanie transakcji po jej potwierdzeniu przez sieć. Aby sprawdzić poprawność operacji, wejdź na stronę https://tronscan.org i podaj adres swojego portfela. Kliknij przycisk „Transakcje”.

Podczas przeprowadzania operacji z tokenami płynności 888/TRX LP, opłatę za transfer uiszcza właściciel tokena.

Tak. Możesz złożyć wniosek o wypłatę tokenów z Twojego konta. Po 24 godzinach w oknie wypłaty należy wpisać adres portfela osoby, do której wysyłasz token i potwierdzić prośbę. Możesz także wypłacić tokeny do swojego portfela, a następnie przelać je na inny portfel.

888starz